A. B. S. "Jednou skautem - navždy skautem."

Sladovna 12.3.2016

15. března 2016 v 15:55 | Peťa J. |  Rok 2016
V pátek 11.3 byla schůzka. Poté Peťa, Míša a Elenka spali s Rosňou v klubovně. Tam jsme si hráli. K večeru jsme si rozestlali spacáky a trénovali jsme scénku pro Rosňu. Pak jsme šli do spacáků a Rosňa nám pustila Školu princů. Ráno v 7:00 h. jsme se probudili a nikdo nechtěl vylízt ze spacáků. Když jsme se nasnídali a vyčistili si zuby, tak jsme šli pomáhat Rosně s programem. A kolem 9:00 h. přicházeli ostatní. Všichni jsme se sešli v klubovně. Bylo nás celkem 10. Pak přijela ještě Rosni spolužačka. I s ní jsme šli do Sladovny.
První výstava byla od 10 h.Ta výstava se jmenovala Dobrodruzi (Nová země). Tam jsme si vyzkoušely jízdu vlakem do Hamburku a lodí do Londýna. Pak jsme procházeli bažinama a bouří. Potom jsme byli u kmene Maorů. Tam jsme si mohli udělat tetování.


Druhá výstava se jmenovala Malá planeta. Ta nám měla ukázat tradiční pokrmy a kuchyně a oblečení různých zemí. Například Japonsko - rýže - kimono, Mexiko - kukuřice - pončo - sombrero. Na výstavě Malá planeta jsme se rozdělili na dvě skupiny- menší holky šly s průvodkyní zjistit, jak se kde a z čeho ve světě vaří,co se u nich nosí a dokonce jsme pro větší udělali modní přehlídku. Větší holky šly s Rosňou na prohlídku s anglicky mluvícím průvodcem. Vyzkoušely jsme si i stínové divadlo. Pak jsme si ještě ve Sladovně zahrály pohádkový kvíz a šly zpátky do klubovny.


Tam pro nás Rosňa připravila kvíz z výstav ze Sladovny, pak jsme šly ven, hrály Ping-pang-pong a Hu tu tu tu… Hrály jsme scénky na kolonizaci a pak už jsme poklízely a balily se. Nakonec jsme se rozloučily a rozešly jsme se…


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama