A. B. S. "Jednou skautem - navždy skautem."

Říjen 2010

Egypt a Madagaskar

31. října 2010 v 22:02 | Terka |  Rok 2010
Ano ano, schůzka 14.10. pod vedením Denči a Trpajzlíka opravdu proběhla. Poté, co jsme našli ukrytou egyptskou kočičku, vydali jsme se do oné země, abychom poznali jejich zvyky, tradice a obyčeje. A samozřejmě nechyběly ani egyptské hry :-). Následující schůzku, a to 21. 10., jsme poznávali africký ostrov Madagaskar. Na úvod jsme si o něm řekli pár informací a poté jsme se pustili do madagaskarských her. Dle síly pokřiku při loučení se obě schůzky velice líbily a už se těšíme na společné poznávání dalších zemí. :-)

sobotní výprava

21. října 2010 v 21:31 | Mirka
Hola, hola, na vědomí se dává, že se náš oddíl již tuto sobotu 23.10.2010 vydá na jednodenní výpravu za nevšedními i exotickými zvířátky i rostlinkami do hlubin "madagaskarské" divočiny!!!!Sraz všech účastníků dobrodružné exkurze bude v 10:00 středoevropského času u ZŠ Šobrova, konec výpravy je plánovaný na 17tou hodinu v naší domorodé stanici-klubovně. S sebou si rozhodně nezapoměňte vzít pořádnou svačinu, pití, vhodné oblečení i obuv, šátek, zápisník, tužku a další potřebné věci na jednodenní terénní exkurzi ;-).

Na shledání a spoustu nevšedních zážitků se těší

MIRKA

Aktuality

7. října 2010 v 22:26 | Bára |  Rok 2010
Úáá, náš blog se konečně probouzí po letním spánku opět k životu! V červenci jsme prožili krásných 14 dní v Kocourkově, který dočasně "vyrostl" na naší střediskové základně na Skaličném (ukázka fotek z tábora bude za pár dní k vidění na našem rajčeti). A od září už jsou čtvrteční schůzky zase v plném proudu.
Dneska vypukla na schůzce celoroční hra "Cestománie" a pomyslným letadlem jsme se přesunuli do Afriky a povídali si o Etiopii. Naučili jsme se, jak si správně zabalit batoh na víkendový výlet v přírodě a zahráli si Africké hry.
A kterou zemi navštívíme příště?To se nechte překvapit, můžu vám jen porzradit, že průvodkyněmi budou Denča s Trpajzlíkem ;-)